(¯`·._.·Grup Hepsijiyiz·._.·´¯)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
(¯`·._.·Grup Hepsijiyiz·._.·´¯)

cemre_eren_gülçin_yasemin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Murat Boz

+4
Gülcin_ALTINIM
büşra_yoshy
Yaprak95
cemre_derya
8 posters
YazarMesaj
cemre_derya
...Mega STarımıZ...
...Mega STarımıZ...
cemre_derya

Murat Boz Empty
MesajKonu: Murat Boz   Murat Boz Icon_minitimeCuma Ağus. 31, 2007 5:31 pm

Tarkan'ın vokalisti olarak tanınan Murat Boz: "Aşka küstüm! Özel hayata da işe olduğu gibi zaman ayırmak gerekiyor. Oysa ben aynı anda iki işle birden ilgilenemiyorum. O yüzden şu anda aşkım müziğim..."
Yakışıklılığıyla genç kızların kalbini fetheden Murat Boz "Maksimum" isimli albümüyle adından söz ettirmeye devam ediyor. 7 Mart 1980 yılında Karadeniz Ereğlisi'nde dünyaya gelen Boz, müzik yaşamına 1999 yılında Bilgi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi'nde başlamış. 2003 yılında İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Temel Bilimler Bölümü'ne girmiş. Boz müzik yaşamını ve özelini anlattı.
* Sahnelerle tanışmanız nasıl oldu? 1998 ve 99 yıllarında 'Rapsodi' diye bir grubumuz vardı. O zamanlar Bağdat Caddesi'nde 'Pizza Pina'da sahne alıyorduk. Para kazanmaya orada başladım. Orada kazandığım deneyimler beni bugünlere getirdi diyebilirim. Bunu yeni yeni fark ediyorum.
* Daha sonra neler yaptınız? Bilgi Üniversitesi'nde okurken Emel Müftüoğlu'na vokal yapmaya başladım. 5 yıl Tarkan'la çalıştım. 2001-2006 yılları arasında Tarkan dışında kimseyle çalışmadım. Arada, arkadaşım olduğu için Burcu Güneş'le sahnede şarkı söyledim. Onun dışında çeşitli albümlerde vokal yaptım.
* Bu albüm nasıl doğdu? Ozan Çolakoğlu, "Sana albüm yapalım" dedi. Biz ilk albüm yapacağız dediğimiz zamandan bu yana 5 yıl geçti. En zor kısım repertuvar oluşturma aşamasıydı. Albümün tarzına Ozan ile birlikte karar verdik. Ben nasıl müzik dinlemeyi seviyorsam, o tarzda bir albüm yaptık. Biraz klasik olacak ama hoşuma giden her tür müziği dinlerim ve bu albümde de neredeyse hoşuma giden her tarz şarkı var. Alaturka ezgili parçaların yanında rap, pop ve R&B tarzı şarkılar da var. Benim müzikal zevkim bu albüme tamamen yansıdı. AŞKI BULAMADIM BEN...
* Yakışıklı olmanızın bu kadar kısa sürede tanınmanızda etkisi var mı? Sadece fiziğin düzgün olması da yetmiyor, sahne eğitiminizin olması lazım. Dünyada da bu böyle. Ses ve fizikle birleşirse kesinlikle güzel sonuçlar doğuruyor. O da bende var. Ama bunun yanında işinizi de iyi yapmanız lazım. İkisi dengede olduğu sürece başarı geliyor.
* Günlük hayatınızda neler yaparsınız? Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, benim 3-4 yıldır özel hayatım neredeyse hiç yok! Kendime bile zaman ayıramıyordum. Hemen hemen her günümü stüdyoda geçiyorum. Diğer zamanlarda da spora gidiyordum. Önümüzdeki dönemde de Viyana, Amsterdam, Münih, Ankara, Antalya, Eskişehir gibi yerlerde konserlerim var. Bu yüzden kendime zaman ayıramıyorum ama bu durumdan da şikayetçi değilim. Aslında çok duygusal bir insanım. Duygularımla varım. Aşk hayatım herhalde bir 3 yıldır bitmiş vaziyette. Zaten, 'Aşkı bulamam ben' diye çıktım ortaya.
* Bundan sonra bulacak mısınız? Bilmiyorum... Aramıyorum da. Küstürdüler beni aşka. Belki de bulurum. Zaman ayrılması gereken bir konu bu. İşime verdiğim emek gibi ilişkiye de çaba sarf etmek gerekiyor. Aşka da zaman lazım... Oysa ki ben aynı anda iki işle birden ilgilenemiyorum. O yüzden şu anda aşkım müziğim.
Yaprak95
Site Admini
Site Admini
Yaprak95

Murat Boz Empty
MesajKonu: Geri: Murat Boz   Murat Boz Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2007 7:37 am

saol cnm
http://gruphepsijilerizay.bestofforum.net
cemre_derya
...Mega STarımıZ...
...Mega STarımıZ...
cemre_derya

Murat Boz Empty
MesajKonu: Geri: Murat Boz   Murat Boz Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2007 4:03 pm

önemli deil cnm
büşra_yoshy
...Isındı....
...Isındı....
büşra_yoshy

Murat Boz Empty
MesajKonu: Geri: Murat Boz   Murat Boz Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2007 3:20 pm

teşekkürler
cemre_derya
...Mega STarımıZ...
...Mega STarımıZ...
cemre_derya

Murat Boz Empty
MesajKonu: Geri: Murat Boz   Murat Boz Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2007 5:01 pm

önemli deil cnm
Gülcin_ALTINIM
Gülçinji Sheker Süper Mod
Gülçinji Sheker Süper Mod
Gülcin_ALTINIM

Location : GüLoShUm bEN!M !!! Hep SeN!NLEY!M!! S@r! öRdEG!m sEnI AsLa uNuTmuyacam!!!!!!!!!!

Murat Boz Empty
MesajKonu: Geri: Murat Boz   Murat Boz Icon_minitimeC.tesi Eyl. 22, 2007 6:15 pm

bende tessekür edim....:):):)
cemre_derya
...Mega STarımıZ...
...Mega STarımıZ...
cemre_derya

Murat Boz Empty
MesajKonu: Geri: Murat Boz   Murat Boz Icon_minitimeC.tesi Eyl. 22, 2007 10:51 pm

bisi deil jnm
aşkım_cemrem
....Isınıyor...
....Isınıyor...
aşkım_cemrem

Murat Boz Empty
MesajKonu: Geri: Murat Boz   Murat Boz Icon_minitimeSalı Eyl. 25, 2007 2:46 pm

saol cnmmm
cemre_derya
...Mega STarımıZ...
...Mega STarımıZ...
cemre_derya

Murat Boz Empty
MesajKonu: Geri: Murat Boz   Murat Boz Icon_minitimeSalı Eyl. 25, 2007 6:44 pm

bisi deil
bakin bisi daha bulum:
MURAT BOZ ILE ASK YASADIGI HABERLERIYLE GÜNDEME GELEN DEMET AKALIN, SONUNDA ILISKISINI ITIRAF ETTI!

Murat Boz'la ask yasadigina dair çikan haberlerle magazin gündemini mesgul eden Demet Akalin, Murat Boz ile yasadigi iliskiyi itiraf etti!
Murat Boz'un, "Demet Akalin'in hem isini hem de kendisini çok begeniyorum" açiklamasindan sonra alevlenen ask dedikodularina sonunda açiklik geldi.
Geçtigimiz gece karsilastigimiz basarili sarkici Demet Akalin, Murat Boz ile ask yasadigina iliskin sorulari cevapladi. Uzun zamandir birlikte anilan iki ismin arasindaki iliski megerse ask degil is iliskisiymis!
Murat Boz'la birlikte bir düete imza atacaklarini belirten Akalin "Düet yapacagiz... Murat Bey bir gelsin, onun sarkisini bekliyorum. Sarkiyi kendisi yazdi..." dedi.

video http://www.gezentilki.com/v2/f_izle.php?hb_id=10212
hahahahaha güle güle öldüm
Yasemin_Fan
$$! Sitemizin Yıldızı !$$
Yasemin_Fan

Murat Boz Empty
MesajKonu: Geri: Murat Boz   Murat Boz Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 9:56 pm

paylaşım için tşkkrlr cnm
cemre_derya
...Mega STarımıZ...
...Mega STarımıZ...
cemre_derya

Murat Boz Empty
MesajKonu: Geri: Murat Boz   Murat Boz Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 10:49 pm

bisi deil canlarimm
cemre_derya
...Mega STarımıZ...
...Mega STarımıZ...
cemre_derya

Murat Boz Empty
MesajKonu: Geri: Murat Boz   Murat Boz Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 12:17 am

bisi daha var:
MURAT BOZ, KENAN DOGULU'DAN ÖNCE EUROVISION TEKLIFININ KENDISINE GELDIGINI SÖYLEDI!

'Maximum' adli albümü ile daldigi starlar dünyasinin tadini çikaran yeni seksi pop starimiz Murat Boz, Elle dergisine verdigi röportajda konserlerinde üstünü basini parçalayan hayranlariyla büyük ask yasadigini söyledi ve ekledi: 'Hayranlarimdan biriyle sevgili olabilirim, bu konuda sinirlarim yok.'

Burslu okudugu halde okulunu birakmak zorunda kaldi Murat Boz. Böylece caz vokalistligi egitimi yarim kaldi ama sahneler pop star olma yolunda ilerleyen bir vokalist kazandi. Boz 'Simdi maddi olarak iyi durumdayim ve silbastan ITÜ Konservatuvari’na basladim. Benim için diploma çok önemli' diyor. Su siralar hayatinin en hareketli günlerini yasayan Murat Boz durmadan televizyon programlarina çagriliyor. Ancak bunlarin çogunu reddediyor, özellikle sabah yayinlanan kadin programlarindan güzel yüzünü mahrum etmeye kararli. Zaten 'Avrupai' imajina ters düstügü için Ibo Show’a katildigi zaman epey elestirilmisti. 'Bu elestirilere kesinlikle katilmiyorum. Bizden rica ettiler, ben de katidim. Ibrahim Bey bu ülkenin en önemli sanatçilarindan biridir' diyor.

Peki o zaman; bu nahos konudan çok daha sevdigi mevzulara uzanalim. Mesela konserlerine: 'O kadar çok yerde konser veriyorum ki, hangi sehirde hangi günde oldugumuzu bile bilmiyorum. Bütün yazi tatil yüzü görmeden konser vererek geçirecegim. Sikayetim yok, Allah artirsin.'

Avrupa’ya da açilmis Murat Boz. Daha çok Türkler’in yogun olarak yasadigi Nürnberg, Frankfurt, Köln, Zürih ve Viyana gibi sehirler bunlar ama olsun. 2 bin kisilik konser salonlarini tika basa dolduruyor ya... Dinleyiciler 10 sarkinin 10’una da ezbere eslik ediyorlar ya... Hem daha en havalisindan söz etmedik. Pek yakinda Londra’da ilk kez düzenlenecek Türk Festivali’nde sahneye çikacak.

Peki san, söhret ve paraya kavusmusken yeniden basa dönüp üniversite siralarinda dirsek çürütme konusundaki israri niye?

'Öyle demeyin. Bir diploma sart su hayatta' diye cevap veriyor bu soruya da... O klise deyimle söhret basamaklarini yavas yavas tirmaniyor Murat Boz. 2007’nin en çok ödül kazanan isimlerinden biri oldu bile... Altin Kelebek ve Kral TV Müzik Ödülleri’nden 'En Iyi Çikis Yapan Sanatçi' ve Istanbul FM ödülü ilk akla gelenlerden: 'En Iyi Çikis Yapan Sanatçi Ödülü’nü almak benim için çok önemli. Çünkü bu ödülü hayatinda sadece ve sadece bir kere alabilirsin. Diger ödüllere benzemiyor.'

Peki sizce Murat Boz da digerleri gibi havalara girecek mi?

Nazar boncugu kabilinden biri-iki minik kaprisini saymazsak gayet mütevazi, saglam ve efendi duruyor. Hala Acibadem’de anne-babasiyla birlikte oturuyor ve halinden memnun: 'Annem emekli ögretmen, su anda özel bir okulda çalisiyor. Babam isçi emeklisi, bir de benden dört yas büyük bir abim var. O da gümrük komisyoncusu. Kendi hallerinde insanlar, onlarin hayatlarini pek etkilemedim.'

Ailesi tabii ki biricik ogullarinin basarisindan gurur duyuyor. 'Ben çok evcimen bir insanim. Uçuk bir hayatim yok, pek disari çikmam. Yalniz basima olmayi severim ve çok kitap okurum. Arkadaslarimla da genellikle evde vakit geçiririz. Para, pul, söhret genellikle insanlari degistiriyor ve beni de degistirmez diyemiyorum' diyor.

Sigara içmiyor ve alkolle de arasi pek hos degil Murat Boz’un. Ayrica gayet mütevazi bir genç; konserler disinda öyle korumalarla filan dolasmiyor henüz: 'Öyle her yere korumalariyla gidenlerden nefret ediyorum. Mesela Kral TV Müzik Ödülleri’ne korumalarla gelmek çok saçma bence.'

Murat Boz’un korumalari onu sadece konserlerde kizlardan koruyor. 'Konserlere korumayla çikmak zorunda kaliyorum. Kadin hayranlarimdan üstümü basimi parçalayanlar oluyor çünkü. Yine de sikayetçi degilim, her konser verdigimde ’Oh ne güzel isim var benim’ diyorum.'

'Beni erkekler sevmiyor. Dinleyicilerimin çogu kadin. Sürekli sevgilerini ifade ediyorlar, hediyeler gönderiyorlar' diyor Murat Boz. Asil bomba söylediklerinin devaminda: 'Hayran hayrandir, benim için yaslari fark etmez. Beni 6 yasindaki de dinliyor, 60 yasindaki de. Albümden önce çok kiz arkadasim oldu ama simdi sevgilim yok. Zaten ona ayiracak vaktim yok. Su an en büyük aski hayranlarimla yasiyorum. Hayranlarimdan biriyle de ask yasayabilirim. Insanlar böyle seylere sinir koyabilir ama ben koymam. Aska sinir konulabilir mi ya?'

Albüm öncesi biraz daha çelimsiz bir vücudu varmis ama simdi epey spor yapiyor ve gayet dikkatli besleniyor. Öglen yemegini yarim tabak salatayla geçistirdigine sahit olduk. Sirim gibi dedikleri türden bir bedene sahip olarak da bu çabalarinin ödülünü almis Murat Boz. 'Bunu özellikle yazin. Boyum 1.86 kilom 83. Herkes beni kisa boylu saniyor ama degilim. Vücudumdaki kas orani yüzde 57, yag orani yüzde 18' diye de vurguluyor.
Yasemin_Fan
Yasemin_Fan

Murat Boz Empty
MesajKonu: Geri: Murat Boz   Murat Boz Icon_minitimeSalı Ekim 09, 2007 5:12 pm

saol super::
cemre_derya
...Mega STarımıZ...
...Mega STarımıZ...
cemre_derya

Murat Boz Empty
MesajKonu: Geri: Murat Boz   Murat Boz Icon_minitimeSalı Ekim 09, 2007 11:10 pm

bisi deil jnmm
Yasemin_Fan
Yasemin_Fan

Murat Boz Empty
MesajKonu: Geri: Murat Boz   Murat Boz Icon_minitimeC.tesi Ekim 20, 2007 6:07 pm

murat bozu sevion mu
cemre_derya
...Mega STarımıZ...
...Mega STarımıZ...
cemre_derya

Murat Boz Empty
MesajKonu: Geri: Murat Boz   Murat Boz Icon_minitimeC.tesi Ekim 20, 2007 6:44 pm

HASTASIYIM hehe::
Yasemin_Fan
Yasemin_Fan

Murat Boz Empty
MesajKonu: Geri: Murat Boz   Murat Boz Icon_minitimePtsi Ekim 29, 2007 12:14 am

ben değilim hehe::
melegim_gülçinim
....ALışmaya BaŞLıyoR...
....ALışmaya BaŞLıyoR...
melegim_gülçinim

Murat Boz Empty
MesajKonu: Geri: Murat Boz   Murat Boz Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 4:18 pm

bende hastayim murata
grupSHADOW
Yeni Üyecik
Yeni Üyecik

Murat Boz Empty
MesajKonu: Geri: Murat Boz   Murat Boz Icon_minitimePtsi Nis. 28, 2008 7:54 am

anladim.ya tessekur ederim de.peki niye hepsiden maqazin haberleri yok :((( optum

Murat Boz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» murat boz
» cemre ve murat