(¯`·._.·Grup Hepsijiyiz·._.·´¯)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
(¯`·._.·Grup Hepsijiyiz·._.·´¯)

cemre_eren_gülçin_yasemin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

komik anılar

+3
cemre_derya
Gülcin_ALTINIM
ayse_eren
7 posters
YazarMesaj
ayse_eren
Site Admini
Site Admini
ayse_eren

komik anılar Empty
MesajKonu: komik anılar   komik anılar Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2007 3:15 pm

burda en komik anılarınızı bizimle paylaşın hem biz gülelim hemde siz
Gülcin_ALTINIM
Gülçinji Sheker Süper Mod
Gülçinji Sheker Süper Mod
Gülcin_ALTINIM

Location : GüLoShUm bEN!M !!! Hep SeN!NLEY!M!! S@r! öRdEG!m sEnI AsLa uNuTmuyacam!!!!!!!!!!

komik anılar Empty
MesajKonu: Geri: komik anılar   komik anılar Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 6:07 pm

o ne demek
yani komik anlarimiz mi?
yasadimiz komik birseymi??
oysa ozaman ben anlatim:

birgün annem ve ben misafirlige gittik.
orda bi kac saat sonra yemek ten sonra herkes iste masadayken
birisi bir oglani cagirmisti bende on kadini annm sannedip oraya kostum sarildim
ve sordum kimdi o diyye annecim falan sonra kadin bana dogru döndü ve hic tanimadim birisiydi annende öbür masatarafinda oturuyordu masadaki herkes gülmeye basladi
bence bu komik ama daha cok utanilacak birsey...

ondan sonra ben koltuga kosup yastigin altinda yüzümü sakladim
ben ama ozaman galiba yedi yasindaydim,.....hehe:: hehe::
ayse_eren
Site Admini
Site Admini
ayse_eren

komik anılar Empty
MesajKonu: Geri: komik anılar   komik anılar Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 7:47 pm

çok komik bnm buna enzer bi olayım var 6-7 yaşlarındaydm o zmn
bi yerde sünnet yemeği vardı.ve ilk defa palyaçoyu orda görüyodum ve korkmuştum .hep ordn gtmk istiyodum fatih abimi biliyosun ya binnur o fln geri getiriyodu bende en snnda su iççem die bi koştum (ama annemler içerdeki msaa deillerdi başka masadaymışlar ben bilmiodum) koşa koşa hr yerinde annemleri aradım beni unuttular bırakıp gittiler sandım başladım ağlamaya sonra abimler fln annemlerin yanına götürdüler beni ben sandalyede annemin omzuna başımı asladım uytuyomuş gibi yaptım uykum olmadıı halde ama çok korkmuştum
cemre_derya
...Mega STarımıZ...
...Mega STarımıZ...
cemre_derya

komik anılar Empty
MesajKonu: Geri: komik anılar   komik anılar Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 12:29 am

ayse_eren demiş ki:
çok komik bnm buna enzer bi olayım var 6-7 yaşlarındaydm o zmn
bi yerde sünnet yemeği vardı.ve ilk defa palyaçoyu orda görüyodum ve korkmuştum .hep ordn gtmk istiyodum fatih abimi biliyosun ya binnur o fln geri getiriyodu bende en snnda su iççem die bi koştum (ama annemler içerdeki msaa deillerdi başka masadaymışlar ben bilmiodum) koşa koşa hr yerinde annemleri aradım beni unuttular bırakıp gittiler sandım başladım ağlamaya sonra abimler fln annemlerin yanına götürdüler beni ben sandalyede annemin omzuna başımı asladım uytuyomuş gibi yaptım uykum olmadıı halde ama çok korkmuştum
hehe:: hahahahah cok komik
bide ben anlatim,benim uykum agirdir,yani ne olursa olsun ben uyanmam.
bi gün biz dügüne gittik,bilmiom kimin(önemlide deil ztn),nese sona benim uykum geldi,bende wc ye gittim,sona orda böle lavabo vardi,4-5 tane onun üzerine uzanip uyumusum,sona bunu bana annem anlatio,bi kac kadin gelmisler,benim kendimi öldürdügümü zannetmisler,ambulans falan cagirmislar,annem gil tabii aglio,sona yolda hastane arabasi ile giderken uyandim dedim noldu falan,sona annem kizim nasi uyandin dedi,bende anne ben tek uyudum dedim,sona hem dügün yarim kaldi,hemde herkeze rezil oldum. ve ondan beri ben dügünlere gitmem utanc::
Yasemin_Fan
$$! Sitemizin Yıldızı !$$
Yasemin_Fan

komik anılar Empty
MesajKonu: Geri: komik anılar   komik anılar Icon_minitimeCuma Ekim 05, 2007 6:43 pm

hahah çook güzel
Yaprak95
Site Admini
Site Admini
Yaprak95

komik anılar Empty
MesajKonu: Geri: komik anılar   komik anılar Icon_minitimeCuma Ekim 05, 2007 7:51 pm

komik anılar 687355 komik anılar 687355 komik anılar 687355 DEYA ALLAH SENİ NE ETMEYE komik anılar 1230 komik anılar 1230 komik anılar 1230 komik anılar 1230 komik anılar 1230
http://gruphepsijilerizay.bestofforum.net
Yaprak95
Site Admini
Site Admini
Yaprak95

komik anılar Empty
MesajKonu: Geri: komik anılar   komik anılar Icon_minitimeCuma Ekim 05, 2007 7:57 pm

BENDE ANLATAM BU FAZLA GEÇ OLMADI BU OLAY NEYSE BUNU BANA ANNEM ANLATIYOR
ŞİMDİ BİZE MİSAFİR GELMİŞTİ BENİMDE ÇOK UYKUM GELMİŞTİ OKULA ERKEN GİDİODUM.NEYSE BİZİM ODADA PC OLDUĞU İÇİN HERKES ORDA BENDE ANNEMLERİN ODASINA GİTTİM VE UYUDUM SONRA ANNEM BENİ KALDIRMAYA ÇALIŞMIŞ BENDE BEN BURDA YATICAM DEMİŞİM ANNEM BİDAHA KALDIRMIŞ BEN YİNE KALMAMMIŞIM VEDE ANNEM KALDIRYOMUŞ BEN YATIOMUŞIUM VEDE YORGANIDA KAFAMA KADAR ÇEKİYOMUŞUM (O ZAMN KIŞTI) NEYSE SONRA ANNEM BANA TOKAT ATMIŞ KEDİME GELİYİM DİE BENDE NE VURUYON YA DEMİŞİM SONRA ANNEM YERİME YATIRIOMUŞ BEN ANNEMLEİN ODASINA GİDİOMUŞUM ANNEMDE KORKMUŞ TABİ Bİ DAHA ODAMA KOYMUŞ BEN BU SEFER OTURMA ODASINA GİTMİŞİM ANNEM MERAKEDİP YİNE GELMİŞ BENİ TEKARA ODAMA GÖTÜRMÜŞ VE DE ÜSTÜMÜ İYİCE KAPATMIŞ BENDE UYUMUŞUM FAZLA KOMİK DEĞİL AMA ANIM
http://gruphepsijilerizay.bestofforum.net
eylül_erenim
Yeni Üyecik
Yeni Üyecik
eylül_erenim

komik anılar Empty
MesajKonu: Geri: komik anılar   komik anılar Icon_minitimeCuma Ekim 05, 2007 8:19 pm

süpersin cnm yaaa
cemre_derya
...Mega STarımıZ...
...Mega STarımıZ...
cemre_derya

komik anılar Empty
MesajKonu: Geri: komik anılar   komik anılar Icon_minitimeCuma Ekim 05, 2007 8:22 pm

Admin demiş ki:
komik anılar 687355 komik anılar 687355 komik anılar 687355 DEYA ALLAH SENİ NE ETMEYE komik anılar 1230 komik anılar 1230 komik anılar 1230 komik anılar 1230 komik anılar 1230
hahahaha saol yaprak,ama sende az deilmissin : komik anılar 687355 komik anılar 687355 komik anılar 687355 oley::
Yasemin_Fan
Yasemin_Fan

komik anılar Empty
MesajKonu: Geri: komik anılar   komik anılar Icon_minitimeSalı Ekim 09, 2007 5:06 pm

komik anılar 687355 komik anılar 687355 komik anılar 687355 komik anılar 687355 komik anılar 687355
**HEPSİCİYİM**
Yeni Üyecik
Yeni Üyecik

komik anılar Empty
MesajKonu: Geri: komik anılar   komik anılar Icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 9:16 pm

eeee herkes anlattığına göre bende anlatayım..
şimdi eniştem honda fabrikasında çalıştığı için her yıl gelenekselleşen honda nın pikniğine gideriz HONDA nın sahibide japonlar onlardas çok olur piknikte.ve ben patlamış mısır almak için sıraya girmiştim arkamda eniştem vardı.eniştem bana diğer sıradanda alabileceğimizi söyledi ve almaya gitti bende o sırada bekledim arkama biri geldi vve bende eniştem olucağını düşünerek yüzüne bile bakmadan mısırı elinden kaptım ve yemeğe başladım mısır bitti ve ben çöp için arkamı dönüp enişteme seslenicekken mısırını aldığım kişi bir japonmuş o anda hemen yerin dibine geçmek istedim çünkü çok utandım.adam bana bakıp birşeyler dedi tabi ben anlamadım ondan sonra yarıım yamalak türkçesiyle "alüyet olsin" dedi utanc::

komik anılar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» komik filmler